Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu je výbornou volbou pro každého, kdo v letním období touží po svěžesti. A1 Klima je ale nejen pro soukromá obydlí, také se bude vyjímat například v kanceláři. Dodáte každé místnosti svěžest i v takovém případě, že venkovní teploty budou šplhat hodně vysoko. Neváhejte a zvolte si klimatizaci do bytu.

Klimatizace A1 Klima

S klimatizací A1 Klima se nebudete muset obávat ani nejhorších letních pařáků, které nejsou žádnou výjimkou. A velkým plusem je také to, že se u vás bude líbit každé návštěvě. Zapomeňte na ty časy, kdy jste se doma potili mnohem více než venku, klimatizace do bytu zajistí osvěžení.

V souvislostí s klimatizacemi do bytu nezapomeňte využit také těchto služeb:

 

 

Nástěnnou či kazetovou klimatizaci?

V moderních domácnostech je možné instalovat v podstatě dvě základní provedení pevných klimatizací. Jedná se o kazetové klimatizace a v druhém případě klimatizace nástěnné. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Nástěnné klimatizace

V naší společnosti se zabýváme instalací nástěnných klimatizací, nejčastěji na okna, na stěny a v některých případech také na dveře. Pokud si zvolíte služby A1 Klima, zajistíme rychlou montáž na svislou plochu, díky které se změní domácí prostředí v mnohem zdravější oázu svěžesti.

Kazetové klimatizace

Druhým typem pevných klimatizací jsou kazetové klimatizace. Nejčastěji jsou instalovány ve větších domech na strop, kde pak osvěžují velké místnosti. Našich služeb v této oblasti můžou využít jak provozovatelé různých restaurací, kaváren, cukráren či jiných podniků, tak také majitelé rozměrnějších nemovitostí. Výhodou je, že vzduch je v případě kazetové vzduchotechniky distribuován do 4 směrů.

Další druhy klimatizací

Najdou se ale také stálé klimatizace méně využívané, přesto někdy nutné z hlediska prostorových a třeba i finančních možností. Řadí se sem kupříkladu parapetní klimatizace, dokonale využívající vzduch proudící do místnosti z venkovního prostředí. Dalším příkladem méně hojně používaných modelů jsou klimatizace kanálové.

Mobilní klimatizace

Za samostatnou kategorii pak lze považovat mobilní klimatizace. Největší výhodou přenosných klimatizací je snadná montáž, kdy není zasahováno do stavebních prvků, nemusíte nic zdít, složitě vrtat nebo bourat. Realizujeme různé druhy mobilních klimatizací, které jsou dobře skladné, přenosné a variabilní.