Montáž klimatizace A1 Klima

Montáž klimatizace A1 Klima je skvělou službou, kterou jste možná hledali. Parné léto se nezadržitelně blíží a vy nevíte, jak ho přežít co nejkomfortněji? Pak si zvolte službu montáž klimatizace A1 Brno a oslovte naši společnost. Na poli klimatizací se řadíme k těm nejlepším a dodáme vám spoustu svěžesti i v případě, že venkovní teploty dosahují opravdu vysokých hodnot.

Montáž klimatizace

Vzhledem k tomu, že středoevropské klima se stále více přibližuje spíše subtropickému podnebí, není od věci zajistit si montáž klimatizace včas. Pokud tak učiníte, budete zdravější a mnohem více v pohodě, ať už pracujete nebo odpočíváte. Instalace klimatizace vám zajistí vždy dobrý pocit, oceníte také možnost dodatečného servisu či oprav.

 

Realizujeme montáže klimatizací a okolí, v nejrůznějších firemních objektech a rovněž v domácnostech. Může se jednat o stabilní a trvalé provedení, případně o mobilní klimatizaci, sloužící pouze pro určité období.

Konkrétně se jedná o klimatizace pro:

  • Rodinné domy
  • Chaty a chalupy
  • Firemní sklady
  • Kanceláře
  • Prodejny a provozovny
  • Výrobní haly
  • Veřejné místnosti a úřady

Základy montáže

Samotná montáž klimatizace probíhá v několika základních fázích. Jako první je vytvořen plán a vše je probráno s klientem. Po té přikročí naši technici k samotné instalaci venkovní a vnitřní části klimatizace. Celý systém je propojený systémem trubek a spojovacích materiálů. Naši pracovníci se vždy snaží o maximální rychlost montáže, s přihlédnutím na soukromí zákazníka.

Se zásahem i bez

Je důležité zvážit, zda budete požadovat montáž klimatizace bez jakéhokoliv náročnějšího stavebního zákroku, nebo zda zvolíte náročnější instalaci natrvalo. V druhém případě je někdy nutné něco bourat či provádět demontáž zařízení. Pokud oslovíte naši společnost, zaručíme vám profesionální montáž se znalostí zednických činností, ale také instalatérských prací a práce s elektřinou.

Kdy zvolit mobilní klimatizaci

Mobilní klimatizace nabízí hlavní výhodu v tom, že se dají snadno přenášet z místnosti do místnosti, ale také z objektu do objektu. Ba co víc, nevyžadují složitou montáž a stavební zásahy do budovy. Mobilní klimatizace Brno jsou službou, díky níž se budete moci osvěžovat v těch největších vedrech a v letním období, v zimě můžete přístroj uschovat a využít zase až bude třeba.

Montáž na míru

Hlavní plusy naší práce spočívají v rychlosti, ale také v komunikaci se zákazníkem. To znamená, že respektujeme jeho požadavky z hlediska designu interiéru, stejně jako z pohledu dokonalé funkčnosti. Vybereme ideální velikost klimatizační jednotky i dalších komponentů, po instalaci vše vyzkoušíme a otestujeme.